Naši klienti o nás povedali

 

Ing. Ján Z.

Ako hodnotím Správcu? Ústretový, nápomocný a aj v prípadoch, keď ja by som už vybuchol na schôdzach na susedov, si zachoval chladnú hlavu a triezvy úsudok. Nestalo sa mi, že by mi nezdvihol telefón, dokonca ani cez víkend, ak bolo treba niečo urgentne riešiť. Ústretovosť a komunikatívnosť si cením asi najviac. Veľa krát sme preberali technické problémy domu aj po "úradných hodinách" a nakoľko môj pracovný čas je do neskorších popoludňajších hodín, dokázali sme sa "zladiť" a veci konštruktívne riešiť. Skúsenosti má aj s dodávateľmi, resp. profesistami na všetko potrebné v bytovom dome. Nebránia sa ani novým postupom či metódam, ktoré nie sú vždy konvenčné, takže z mojej strany, veľká spokojnosť.


pani Magdaléna B.

Od roku 2010 patrí náš bytový dom pod Prvú súkromnú správu bytov. Od začiatku našej spolupráce som milo prekvapená profesionálnym prístupom. Vážim si, že sa môžem na nich vždy obrátiť a viem že mi poradia, vysvetlia, pomôžu. Som veľmi spokojná a dúfam, že to tak ostane i po ďalšie roky.


Ing. Miroslav H.

Spoločnosť nepôsobí dlho na trhu, no jej výsledky sú zaujímavé (hlavne čo sa týka klientely). Spoločnosť si získala svoju klientelu hlavne pre:

  • Aktívny prístup pri riešení a zabezpečovaní problémov prevádzky a chodu domu.
  • Osobný prístup, osobná účasť pri riešení problémov a opráv.
  • Včasnú informovanosť vlastníkov o pripravovaných činnostiach a bezprostrednú komunikáciu s problémovým vlastníkmi.
  • Dobrú obojstrannú spoluprácu s domovým dôverníkom (akceptovaním pripomienok a návrhov...).
  • Podarilo sa Správcovi zabezpečiť už niekoľko ročnú spokojnosť s dodávkou TUV a tepla, čo nevyriešil bývalý správca za niekoľko x predchádzajúcich rokov (odsúvaním a neriešením problémov).

pani Gabriela D.

Zástupcovia správy sú k dispozícii vlastníkom a vždy sú ochotní hľadať spolu s nimi vhodné riešenia na vzniknuté problémy.

Rýchly kontakt
  033 77 40 309
0907 716 658
0903 912 352

  baumi@baumi.sk

  Úradné hodiny
Pondelok 13:00 - 17:00
Streda 13:00 - 17:00
Piatok 8:00 - 12:00
OPATRENIA - COVID-19
Milí naši klienti, na základe Opatrenia UVZ SR číslo: OLP/2777/2020, zo dňa 29. 03. 2020 a v záujme ochrany zdravia pred ochorením COVID-19 Vám oznamujeme, že v čase od 30. 03. 2019 až do odvolania bude kancelária správcu na Staničnej ul. č. 41, 921 01 Piešťany zatvorená.

Samozrejme aj počas tejto mimoriadnej situácie Vám poskytujeme služby a Vaše požiadavky a potreby vybavujeme telefonicky na tel. č. 0907 716 658 alebo tel. č. 0903 912 352, alebo na elektronickej adrese: baumi@baumi.sk, alebo poštou na adrese: Staničná 41, 921 01 Piešťany.

Svoju žiadosť, alebo inú písomnosť nám môžete doručiť aj jej vhodením do poštovej schránky, ktorá sa nachádza na prízemí hneď za vstupnými dverami do budovy - vpravo (Staničná 41, Piešťany). Na každú písomnosť uveďte prosím svoje telefónne číslo a iné kontaktné údaje a my Vás budeme kontaktovať.

Za porozumenie a zodpovedný prístup Vám ďakujeme a prajeme Vám pevné zdravie.

S úctou
Váš správca
Elektronizácia poskytovaných služieb
Vážení vlastníci, aktuálne pre vás pripravujeme elektronizáciu našich služieb. Elektronizáciou chceme dosiahnuť vyšší stupeň transparentnosti a komfortu poskytovaných služieb pre našich klientov.

Čítať ďalej...

Úver z ŠFRB
Vážení vlastníci, dovoľujeme si vás informovať o možnosti získania výhodného úveru zo Štátneho fondu rozvoja bývania na obnovu bytového domu v rámci programu EU JESSICA II. Okrem zateplenia bytových domov, možno požadovať podporu aj na odstránenie systémových porúch, napr. výmena rozvodov v bytovom dome, výmena výťahov, vybudovanie bezbariérových prístupov.

Čítať ďalej...

Odborný seminár
Vážení vlastníci, dovoľujeme si vás informovať, že Združenie pre propagáciu obnovy bytových domov organizuje dňa 16.04.2015 v Trenčíne odborný seminár na tému „Obnova bytových domov, nevyhnutný predpoklad predĺženia ich životnosti a úspor energie.“

Čítať ďalej...